Menü
Sepetim
Uygulama Ürünleri

Uygulama Ürünleri

Islak Mendiller AMWAY HOME™ L.O.C.™
Bugün Kargoda! Yeni Ürün
Yolculukta temizlik için muhteşem olan bu kullanışlı, seyahat için uygun boyutlu mendillere L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici emdirilmiştir; böylece kazara dökülmeler önlenir ve ambalajı da kullanım sonrası kapatılabilecek şekilde pratiktir. Yırtılmaz mendillerimiz sağlamdır, bu özellikleriyle..
85,60TL 99,30TL
Vergiler Hariç:85,60TL
Mutfak Temizleyici AMWAY HOME™ L.O.C.
Bugün Kargoda!
L.O.C. Mutfak Temizleyici, en zorlu yağ ve kirlere kolayca nüfuz eden güçlü temizliği ile, mutfağınızı hijyenik ve tertemiz yapar. Konsantre formülü sayesinde paranızın karşılığını alırsınız; 500 ml'lik bir şişe üründen 4 adet tabanca püskürtücülü şişeyi dolduracak kadar temizleyici elde edilir...
27,30TL 31,70TL
Vergiler Hariç:27,30TL
Özel Kapaklı Şişe AMWAY HOME (1adet)
Bugün Kargoda!
Sızıntı ve dökülmeleri önlemeye yönelik, açılıp kapanabilen, vidalanarak takılan özel kapaklı. 500 ml temizleme solüsyonu alır. Geniş boyun çapı karıştırmayı kolaylaştırır.bulaşık deterjanı seyreltme şişesi..
9,50TL 10,80TL
Vergiler Hariç:9,50TL
Tabanca Püskürtücülü Şişe AMWAY HOME
Bugün Kargoda!
Ekstra kullanım kolaylığı için ergonomik tasarımlı şişe ve parmaklara uyumlu tutma mekanizması. Temizlik ihtiyaçlarınıza göre ‘sprey, köpük veya kapalı’ ayarda kullanabilirsiniz. Suyla seyreltmeyi kolaylaştırmak üzere ön yüzünde anlaşılabilir kalibrasyon işaretleri mevcuttur...
10,80TL 12,50TL
Vergiler Hariç:10,80TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Gizlilik Şartları.