Menü
Sepetim
Bulaşık Bakım

Bulaşık Bakım

 Bulaşık Telleri AMWAY HOME™ DISH DROPS™ SCRUB BUDS
Bugün Kargoda!
Birikmiş yiyecek ve yağ kalıntılarını çizmeden ovarak temizleyin! DISH DROPS SCRUB BUDS Bulaşık Telleri kaliteli, pasa karşı dirençli çelikten yapılmış olup, kullanışlı ve dayanıklıdır, defalarca kullanılabilir. Kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış teller, parlatılmamış gereçler, ızgaralar..
36,00TL 41,90TL
Vergiler Hariç:36,00TL
 Konsantre Sıvı Bulaşık Deterjanı AMWAY HOME™ DISH DROPS
Bugün Kargoda!
Bu son derece konsantre olan sıvı deterjan ferahlatıcı narenciye kokusuna sahiptir ve elleri bulaşığın zorlu koşullarından korumak amacıyla aloe vera, alfa-hidroksi asit (AHA) ve shiso bitkisinden elde edilen doğal özütler içerir. Sadece birkaç damlası bulaşıkları pırıl pırıl ve tertemiz yapan kalıc..
37,70TL 43,80TL
Vergiler Hariç:37,70TL
AMWA Jel Fırın Temizleyicisi
Bugün Kargoda!
fırın jel temizleyici Her zaman ardında temiz bir fırın bırakır!Fırın temizliğini güçleştiren, temizlenmesi çok zor yağ ve şeker lekelerinde güçlü etki 0014..
39,20TL 44,30TL
Vergiler Hariç:39,20TL
Bulaşık Makinesi için Tablet Deterjan AMWAY HOME™ DISH DROPS
Bugün Kargoda!
Suda çözünür maddeyle kaplı ambalaj içerisinde etkili bulaşık makinesi tabletleri. Geliştirilmiş yumuşak su performansı camın aşınması riskinin azaltılmasına katkıda bulunur. Daha fazla enerji tasarrufu sağlamak üzere 40ºC'de bile pırıl pırıl temizlik sağ..
92,60TL 107,50TL
Vergiler Hariç:92,60TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.Gizlilik Şartları.